Cyklistická doprava
Finance Bezpečnost Legislativa Infrastruktura Marketing

Jak se zapojit
Občanská sdružení / Neziskový sektor

Občanská sdružení

 

Je zcela zřejmé, že jak aktivity pracovního týmu Cyklostrategie, tak i neziskového sektoru zabývající se cyklistickou dopravou, směřují ke stejnému cíli: zpopularizovat jízdní kolo, aby se opět stalo rovnocennou, přirozenou a integrální součástí dopravního systému.

Naplnění daného cíle může napomoci i vzájemná výměna odkazů.

Je proto samozřejmé, že na portále www.cyklodoprava.cz chceme prezentovat subjekty, které realizují aktivity spojené s podporou cyklistické dopravy. Stačí jen, pokud nám pošlete vaše údaje: jméno organizace (s hyperlinkem) + umístění loga, textu (cca odstavec) jako stručná specifikace, aby se hledající čtenář lépe orientoval, jména vašich projektů či kampaní a popis vaší činnosti v oblasti podpory cyklistiky, popř. foto a kontakt.

Na druhé straně prosíme o zveřejnění těchto informací o Národní cyklostrategii na Vašich stránkách: portál Cyklostrategie.cz, který je platformou pro odborné informace a dění v oblasti cyklistiky. Je určen především odborníkům, ale i cyklistické veřejnosti. Cílem je pomoci zlepšit podmínky pro cyklisty v ČR. Jízda na kole nemusí být jen sportovní aktivita, ale může se stát i plnohodnotnou součástí dopravy ve městě, či součástí životního stylu všech společenských vrstev.

Věříme, že výměna odkazů přispěje k větší propagaci a marketingu podpory cyklistické dopravy a ke zvýšení image cyklodopravy (městské cyklistiky, nikoliv cykloturistiky) v naší republice.

 

Cyklo-občanská sdružení zaměřená také na cyklodopravu ve městech

 

Aktualizace stránky: 5.4.2017  ▫  Publikováno: 17.10.2012

Cyklodoprava.cz vznikla jako společný projekt Ministerstva dopravy a Centra dopravního výzkumu, v. v. i. Její realizace je součástí projektu Central MeetBike (3CE343P2) prostřednictvím programu CentralEurope, který je spolufinancován ERDF.

Logo Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. Logo Ministerstvo dopravy Logo: CentralEurope Logo: ERDF
frantisek.vomacka@cdv.cz
Logo Cyklostrategie pro Facebook