Cyklistická doprava
Finance Bezpečnost Legislativa Infrastruktura Marketing

Rozhovor: Tomáš Sedláček

6.1.2010
Rozhovory: Tomáš Sedláček

Tomáš Sedláček: Politik na kole je sympatický

I když na kole jezdím po Praze vcelku pravidelně, jsou dny, kdy ho raději nechám zamčené v garáži. Přesně takový byl i den naší schůzky s Tomášem Sedláčkem, hlavním makroekonomem ČSOB. Studený vítr a drobný déšť na kolo vůbec nelákaly. Počasí nám připomnělo, že zima už dorazila i do Prahy. Byli jsme ale domluvení, že oba přijedeme na kolech, a tak jsem nakonec přece jen vytáhla svoji skládačku a vydala se s ní na pražskou Kampu.

Kdykoli zahájíte rozhovor na téma „Kdo je Tomáš Sedláček“, dočkáte se dvou možných reakcí. Je to televizní bavič nebo schopný ekonom s jedinečným talentem vysvětlit složité mechanismy? Ať tak či tak, jen málokdy narazíte na člověka, který o Tomáši Sedláčkovi ještě neslyšel. Mě zajímal především jeho pohled na budoucnost městské dopravy.

Celý článek najdete na informačním serveru hl. m. Prahy o cyklistické dopravě.

 

Rozhovory jsou realizovány v rámci projektu Central MeetBike, prostřednictvím programu CentralEurope, který je spolufinancován ERDF.

 

« další rozhovory

Aktualizace stránky: 7.9.2016  ▫  Publikováno: 6.1.2010

Cyklodoprava.cz vznikla jako společný projekt Ministerstva dopravy a Centra dopravního výzkumu, v. v. i. Její realizace je součástí projektu Central MeetBike (3CE343P2) prostřednictvím programu CentralEurope, který je spolufinancován ERDF.

Logo Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. Logo Ministerstvo dopravy Logo: CentralEurope Logo: ERDF
frantisek.vomacka@cdv.cz
Logo Cyklostrategie pro Facebook