Cyklistická doprava
Finance Bezpečnost Legislativa Infrastruktura Marketing
Logo rozcestník: Ceskojede.cz Logo rozcestník: Cyklokonference.cz
Logo rozcestník: Asociace Cyklomest Logo rozcestník: BESIP

Cyklostrategie 2013

Schválenou Cyklostrategii 2013 najdete zde  [ 3,24 MB] .

Seminář Česko jede 2013 na veletrhu SPORT Life

7.11.2013, Výstaviště Brno, Česká republika
web: http://www.cyklokonference.cz
e-mail: Jaroslav.Martinek@cdv.cz

Základní informace

Česko jede je nově připravovaným národním projektem, který je zaměřen na komplexní podporu cykloturistiky a později i dalších forem bezmotorové dopravy a aktivní turistiky v ČR. Jeho cílem je zejména vytvoření národní značky pro cykloturistiku a zpracování srozumitelné a atraktivní nabídky pro cykloturisty s poskytnutím přehledné a kvalitní informace českým a zahraničním cykloturistům (ať už dálkovým, terénním či rekreačním) o možnostech cykloturistiky ve všech regionech ČR na webu i v tištěných materiálech.

Místo konání: Pavilon P, sál P4

Doprava:
Seminář se koná v pavilonu P, v sále P4 (2. patro). Tento sál je dostupný ze vstupního foyer pavilonu P. Pro přijíždějící autem je nejlepší volit parkoviště u vjezdových bran č. 8 a 9 (západní část areálu), příjezd tunelem z dálnice. Pro přijíždějící hromadnou dopravou je nejlepší zvolit okružní linky 84 (ze směru od autobusového nádraží Zvonařka), resp. 44 (z opačného směru - Stará Osada) - zastávka "Riviéra" a vstup branou číslo 7.

Pokud máte zájem se na konferenci registrovat, kontaktujte prosím Jitku Vrtalovou, tel. 603 432 172, e-mail: jitka.vrtalova(at)email.cz.

Podrobné informace ke stažení:

 

 

« seznam všech akcí

Aktualizace stránky: 1.11.2013  ▫  Publikováno: 8.10.2013

Cyklodoprava.cz vznikla jako společný projekt Ministerstva dopravy a Centra dopravního výzkumu, v. v. i. Její realizace je součástí projektu Central MeetBike (3CE343P2) prostřednictvím programu CentralEurope, který je spolufinancován ERDF.

Logo Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. Logo Ministerstvo dopravy Logo: CentralEurope Logo: ERDF
frantisek.vomacka@cdv.cz
Logo Cyklostrategie pro Facebook